Created: 18 Тамыз 2022

Науқасты қолдау қызметі

СЛУЖБА ПОДДЕРЖКИ ПАЦИЕНТОВ И ВНУТРЕННЕГО КОНТРОЛЯ

В ЦРБ Байдибек, в соответствии со статьей 35 Кодекса Республики Казахстан «О здоровье народа и системе здравоохранения», создана СЛУЖБА ПОДДЕРЖКИ ПАЦИЕНТОВ (Служба внутреннего контроля).

Работа СЛУЖБЫ ПОДДЕРЖКИ ПАЦИЕНТОВ регламентирована приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от 3 декабря 2020 года № ҚР ДСМ-230. «Об утверждении правил организации и проведения внутренней и внешней экспертиз качества медицинских услуг (помощи)»

К функциям СЛУЖБЫ ПОДДЕРЖКИ ПАЦИЕНТОВ (Служба внутреннего контроля) относится выявление фактов нарушения порядка оказания медицинской помощи.

В связи с чем, если ВЫ:
— остались недовольны качеством оказания медицинской помощи;
— столкнулись с грубым отношением со стороны медицинского персонала;
— столкнулись с фактами вымогательства денежных средств медицинским персоналом за медицинские услуги, оказываемые в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи,
— а также если Вы столкнулись с другими проблемными вопросами, связанными с порядком и качеством оказания медицинской помощи, Вы вправе обратиться в СЛУЖБУ ПОДДЕРЖКИ ПАЦИЕНТОВ (Служба внутреннего контроля)

Для Вашего удобства Вы можете оставить свое письменное обращение с указанием Ваших имени, фамилии и контактных данных (телефон, адрес) в Ящике обращений, размещенном при входе в медицинскую организацию, а также можете обратиться и оставить свое обращение на сайте медицинской организации: адрес сайта baidibek-crb.kz

В СЛУЖБУ ПОДДЕРЖКИ ПАЦИЕНТОВ (Служба внутреннего контроля) ВЫ можете обратиться по телефону: 8 (7254) 82 12 78.

Б.Рысбеков – Басшының  емдеу ісі жөніндегі орынбасары, комиссия төрағасы

Мүшелері:

А.Тұрсынбек – сарапшы дәрігер;

Н.Жолдасбеков  – бөлім меңгерушісі ;

А.Бекмаханова  – салауатты өмір салтын қалыптастыру дәрігері;

Г.Омар –тіркеу бөлімінің медбикесі.

Свидетельство 1                                                       Свидетельство 2

ПАЦИЕНТТЕРГЕ ҚОЛДАУ КӨРСЕТУ ҚЫЗМЕТІ

Бәйдібек аудандық орталық ауруханасы. Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы Қазақстан республикасының  2020 жылғы 7 шiлдедегi № 360-VI ҚРЗ Кодексінің 35 бабына сәйкес  ПАЦИЕНТТЕРДІ ҚОЛДАУ КӨРСЕТУ ҚЫЗМЕТІ құрылған.

ПАЦИЕНТТЕРДІ ҚОЛДАУ КӨРСЕТУ ҚЫЗМЕТІ Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2020 жылғы 3 желтоқсандағы № 230 «Медициналық көрсетілетін қызметтер (көмек) сапасына ішкі және сыртқы сараптамаларды ұйымдастыру мен жүргізу қағидаларын бекіту туралы» бұйрығына сәйкес ұйымдастырылған.

Медициналық көмек көрсету тәртібінің бұзылу жағдайларын анықтау ПАЦИЕНТТЕРДІ ҚОЛДАУ КӨРСЕТУ ҚЫЗМЕТІНІҢ негізгі атқарылымдар бірі болып табылады.

Осыған байланысты, егер:

- көрсетілген медициналық көмектің сапасына риза болмасаңыз;

- медициналық персонал тарапынан дөрекілік байқасаңыз;

- тегін медициналық көмектің кепілді көлемі шеңберінде көрсетілетін медициналық қызмет үшін медициналық персонал тарапынан ақша бопсалау фактілерімен кездескен болсаңыз;

- сондай-ақ, егер Сіз медициналық көмек көрсету сапасымен байланысты басқа да проблемалармен кездессеңіз ПАЦИЕНТТЕРДІ ҚОЛДАУ ЖӘНЕ ІШКІ БАҚЫЛАУ ҚЫЗМЕТІНЕ жүгінуге құқылысыз.

Сіз өзіңіздің шағымдарыңызды аты-жөніңізді және мекенжайыңызды көрсетіп медициналық ұйымға  кіреберсіте 1 -қабатта орналасқан өтініштер мен шағымдарға арналған жәшікке қалдырсаңыз болады, сондай-ақ шағымды медициналық ұйымның  baidibek-crb.kz сайтына қалдырсаңыз болады.

ПАЦИЕНТТЕРГЕ ҚОЛДАУ КӨРСЕТУ ҚЫЗМЕТІНЕ 2-12-78 телефон бойынша жүгінсеңіз  болады.

ПАЦИЕНТТЕРДІ ҚОЛДАУ КӨРСЕТУ ҚЫЗМЕТІНІҢ ҚҰРАМЫ:

Б.Рысбеков – Басшының  емдеу ісі жөніндегі орынбасары, комиссия төрағасы

Мүшелері:

А.Тұрсынбек – сарапшы дәрігер;

Н.Жолдасбеков  – бөлім меңгерушісі ;

А.Бекмаханова  – салауатты өмір салтын қалыптастыру дәрігері;

Г.Омар –тіркеу бөлімінің медбикесі.